1 Martta Başlayacak Sınavlarda Öğrencilerin Sınava Gireceği Sınıflar

basvuru
1 Mart 2021 Tarihinde Başlayacak Yazılı Sınav Tarihleri
18 Şubat 2021
Show all
irtibat-burolarinin-isleyisi-faaliyeti-vergi-ve-sgk-islemleri-1

Sınava Gireceğiniz Sınıfıların Listesini İndirmek için Tıklayınız

ÖZEL AOSB RAHMİYE SARE PALALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2020- 2021 EĞİTİM VE ÖĞRTİM YILI 1. DÖNEM YAZILI TAKVİMİ
4 – 22 OCAK ARASI SINIF, SAAT VE ÖĞRETMEN DAĞITIM LİSTESİDİR
GRUP DERSLİK 1. YAZILI SAATİ 1. YAZILI GÖZETMEN 2. YAZILI SAATİ 2. YAZILI GÖZETMEN
10 AMP A 01 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 HÜLYA ŞAHİN 13:55 – 14:35 HÜLYA ŞAHİN
10 AMP A 02 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 ŞENİZ DAĞCI 13:55 – 14:35 ŞENİZ DAĞCI
10 AMP B 03 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 ZELİHA YIKMAN 13:55 – 14:35 ZELİHA YIKMAN
10 AMP B 04 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 GÜLFER BAŞARAN 13:55 – 14:35 GÜLFER BAŞARAN
10 AMP D GIDA ÖTÖLYESİ 1 13:10 – 13:50 ARZU DERELİOĞLU 13:55 – 14:35 ARZU DERELİOĞLU
10 AMP D GIDA ATÖLYESİ 2 13:10 – 13:50 ENGİN SOYTÜRK 13:55 – 14:35 ENGİN SOYTÜRK
10 AMP E 07 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 SERHAT UĞUR 13:55 – 14:35 SERHAT UĞUR
10 AMP E 08 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 ESRA TOYLAN ERZİNCANLI 13:55 – 14:35 ESRA TOYLAN ERZİNCANLI
10 AMP F 09 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 ALİ UĞUR HARLAK 13:55 – 14:35 ALİ UĞUR HARLAK
10 AMP F 10 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 MUSTAFA CAN AKGÜN 13:55 – 14:35 MUSTAFA CAN AKGÜN
10 AMP G 11 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 MURAT ERSİN KALELİ 13:55 – 14:35 MURAT ERSİN KALELİ
10 AMP G 12 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 MERVE ÇELİK 13:55 – 14:35 MERVE ÇELİK
10 AMP İ 13 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 DİDEM PALALI 13:55 – 14:35 DİDEM PALALI
10 AMP İ MOTOR ATÖLYESİ 13:10 – 13:50 ESMA ATEŞÇELİK 13:55 – 14:35 ESMA ATEŞÇELİK
10 AMP J MOTOR ATÖLYESİ 13:10 – 13:50 NİLAY BACAK 13:55 – 14:35 NİLAY BACAK
10 AMP J 16 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 GONCA KESER 13:55 – 14:35 GONCA KESER
10 AMP M 17 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 AYNUR YARDIMCI 13:55 – 14:35 AYNUR YARDIMCI
10 AMP M 18 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 AYŞE NUR SARIOVA 13:55 – 14:35 AYŞE NUR SARIOVA
10 AMP N 19 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 ALİ ŞAHİN 13:55 – 14:35 ALİ ŞAHİN
10 AMP N 20 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 FERİDE GÖKDENİZ 13:55 – 14:35 FERİDE GÖKDENİZ
10 ATP A 21 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 PELİN ATMACA BİLİK 13:55 – 14:35 PELİN ATMACA BİLİK
10 ATP A 22 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 ÇİĞDEM AKAN 13:55 – 14:35 ÇİĞDEM AKAN
10 ATP B 23 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 KENAN EKİCİ 13:55 – 14:35 KENAN EKİCİ
10 ATP B 24 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 ZENNUR ÇETİNKAYA 13:55 – 14:35 ZENNUR ÇETİNKAYA
10 ATP D 25 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 MEHMET ŞAHAN 13:55 – 14:35 MEHMET ŞAHAN
10 ATP D 26 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 SEDEF AKBAŞ 13:55 – 14:35 SEDEF AKBAŞ
10 ATP E 27 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 HEDİYE YAVUZ 13:55 – 14:35 HEDİYE YAVUZ
10 ATP E 28 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 HAVVA KANYILMAZ 13:55 – 14:35 HAVVA KANYILMAZ
10 ATP F 29 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 AHMET ÇELİKTAŞ 13:55 – 14:35 AHMET ÇELİKTAŞ
10 ATP F 30 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 FATMA ÇELİKBİLEK 13:55 – 14:35 FATMA ÇELİKBİLEK
10 ATP İ 31 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 ÖZKAY AKGÖL 13:55 – 14:35 ÖZKAY AKGÖL
10 ATP İ 32 NOLU DERSLİK 13:10 – 13:50 HASAN TÜRKMEN 13:55 – 14:35 HASAN TÜRKMEN
11 AMP A 35 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 SEDA İŞİSAĞ 11:40 – 12:20 SEDA İŞİSAĞ
11 AMP A 36 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 ÖZGE KIYMIK 11:40 – 12:20 ÖZGE KIYMIK
11 AMP B 37 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 MÜCAHİT YILMAZ 11:40 – 12:20 MÜCAHİT YILMAZ
11 AMP B 38 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 AHMET DÖNMEZ 11:40 – 12:20 AHMET DÖNMEZ
11 AMP E 39 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 AYDIN LİMAN 11:40 – 12:20 AYDIN LİMAN
11 AMP E 40 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 MUSTAFA KUTLU 11:40 – 12:20 MUSTAFA KUTLU
11 AMP F 41 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 MUSTAFA YIKMAN 11:40 – 12:20 MUSTAFA YIKMAN
11 AMP F 42 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 TUĞÇE NUR ÖZTÜRK 11:40 – 12:20 TUĞÇE NUR ÖZTÜRK
11 AMP İ 43 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 ABDULLAH ARPAÖZÜ 11:40 – 12:20 ABDULLAH ARPAÖZÜ
11 AMP İ 44 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 ABDULLAH ERBAŞ 11:40 – 12:20 ABDULLAH ERBAŞ
11 AMP M 45 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 ÖNER ÖZKAN 11:40 – 12:20 ÖNER ÖZKAN
11 AMP M 46 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 ÖNER CAN ÖKSÜZ 11:40 – 12:20 ÖNER CAN ÖKSÜZ
11 ATP A 47 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 MUSTAFA UZUN 11:40 – 12:20 MUSTAFA UZUN
11 ATP A 48 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 MUHAMMED ÇINAR 11:40 – 12:20 MUHAMMED ÇINAR
11 ATP B 49 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 MUSA AKDİ 11:40 – 12:20 MUSA AKDİ
11 ATP B 50 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 VEYSEL DİNÇ 11:40 – 12:20 VEYSEL DİNÇ
11 ATP E 55 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 TAHSİN SAV 11:40 – 12:20 TAHSİN SAV
11 ATP E 56 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 ŞUKRAN ZEYNEP ÇAVDAR 11:40 – 12:20 ŞUKRAN ZEYNEP ÇAVDAR
11 ATP F 57 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 MUSTAFA DÜNDAR KAYNAR 11:40 – 12:20 MUSTAFA DÜNDAR KAYNAR
11 ATP F 59 NOLU DERSLİK 10:55 – 11:35 NURGÜL EŞKİL 11:40 – 12:20 NURGÜL EŞKİL
11 ATP İ YEMEKHANE 10:55 – 11:35 ENGİN SOYTÜRK 11:40 – 12:20 ENGİN SOYTÜRK
11 ATP J YEMEKHANE 10:55 – 11:35 ABDÜLKADİR YILDIRIM 11:40 – 12:20 ABDÜLKADİR YILDIRIM
12 AMP A 45 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 MUSA AKDİ 14:40 – 15:20 MUSA AKDİ
12 AMP A 46 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 VEYSEL DİNÇ 14:40 – 15:20 VEYSEL DİNÇ
12 AMP B 45 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 MUSA AKDİ 14:40 – 15:20 MUSA AKDİ
12 AMP B 46 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 VEYSEL DİNÇ 14:40 – 15:20 VEYSEL DİNÇ
12 AMP E 47 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 MUSTAFA UZUN 14:40 – 15:20 MUSTAFA UZUN
12 AMP E 48 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 MUHAMMED ÇINAR 14:40 – 15:20 MUHAMMED ÇINAR
12 AMP F 49 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 MUHAMMED ÇINAR 14:40 – 15:20 MUHAMMED ÇINAR
12 AMP F 50 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 MUSTAFA UZUN 14:40 – 15:20 MUSTAFA UZUN
12 AMP G 49 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 TAHSİN SAV 14:40 – 15:20 TAHSİN SAV
12 AMP G 50 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 ŞUKRAN ZEYNEP ÇAVDAR 14:40 – 15:20 ŞUKRAN ZEYNEP ÇAVDAR
12 AMP İ 55 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 MUSTAFA DÜNDAR KAYNAR 14:40 – 15:20 MUSTAFA DÜNDAR KAYNAR
12 AMP İ 56 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 NURGÜL EŞKİL 14:40 – 15:20 NURGÜL EŞKİL
12 AMP J 55 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 TAHSİN SAV 14:40 – 15:20 TAHSİN SAV
12 AMP J 56 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 ŞUKRAN ZEYNEP ÇAVDAR 14:40 – 15:20 ŞUKRAN ZEYNEP ÇAVDAR
12 AMP M 57 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 CENGİZHAN ÖZLÜ 14:40 – 15:20 CENGİZHAN ÖZLÜ
12 AMP M 59 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 ABDÜLKADİR YILDIRIM 14:40 – 15:20 ABDÜLKADİR YILDIRIM
12 AMP N 57 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 CENGİZHAN ÖZLÜ 14:40 – 15:20 CENGİZHAN ÖZLÜ
12 AMP N 59 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 ABDÜLKADİR YILDIRIM 14:40 – 15:20 ABDÜLKADİR YILDIRIM
12 ATP A 33 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 SEDA İŞİSAĞ 14:40 – 15:20 SEDA İŞİSAĞ
12 ATP A 34 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 ÖZGE KIYMIK 14:40 – 15:20 ÖZGE KIYMIK
12 ATP B 35 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 MÜCAHİT YILMAZ 14:40 – 15:20 MÜCAHİT YILMAZ
12 ATP B 36 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 AHMET DÖNMEZ 14:40 – 15:20 AHMET DÖNMEZ
12 ATP E 37 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 AYDIN LİMAN 14:40 – 15:20 AYDIN LİMAN
12 ATP E 38 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 MUSTAFA KUTLU 14:40 – 15:20 MUSTAFA KUTLU
12 ATP F 39 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 MUSTAFA YIKMAN 14:40 – 15:20 MUSTAFA YIKMAN
12 ATP F 40 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 TUĞÇE NUR ÖZTÜRK 14:40 – 15:20 TUĞÇE NUR ÖZTÜRK
12 ATP İ 41 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 ABDULLAH ARPAÖZÜ 14:40 – 15:20 ABDULLAH ARPAÖZÜ
12 ATP İ 42 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 ABDULLAH ERBAŞ 14:40 – 15:20 ABDULLAH ERBAŞ
12 ATP J 43 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 ÖNER ÖZKAN 14:40 – 15:20 ÖNER ÖZKAN
12 ATP J 44 NOLU DERSLİK 13:55 – 14:35 ÖNER CAN ÖKSÜZ 14:40 – 15:20 ÖNER CAN ÖKSÜZ
9 AMP A 01 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 HÜLYA ŞAHİN 10:55 – 11:35 HÜLYA ŞAHİN
9 AMP A 02 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 ŞENİZ DAĞCI 10:55 – 11:35 ŞENİZ DAĞCI
9 AMP B 03 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 ZELİHA YIKMAN 10:55 – 11:35 ZELİHA YIKMAN
9 AMP B 04 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 GÜLFER BAŞARAN 10:55 – 11:35 GÜLFER BAŞARAN
9 AMP D 05 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 ARZU DERELİOĞLU 10:55 – 11:35 ARZU DERELİOĞLU
9 AMP D 06 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 ENGİN SOYTÜRK 10:55 – 11:35 ENGİN SOYTÜRK
9 AMP E 07 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 SERHAT UĞUR 10:55 – 11:35 SERHAT UĞUR
9 AMP E 08 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 ESRA TOYLAN ERZİNCANLI 10:55 – 11:35 ESRA TOYLAN ERZİNCANLI
9 AMP F 09 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 ALİ UĞUR HARLAK 10:55 – 11:35 ALİ UĞUR HARLAK
9 AMP F 10 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 MUSTAFA CAN AKGÜN 10:55 – 11:35 MUSTAFA CAN AKGÜN
9 AMP İ 11 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 MURAT ERSİN KALELİ 10:55 – 11:35 MURAT ERSİN KALELİ
9 AMP İ 12 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 MERVE ÇELİK 10:55 – 11:35 MERVE ÇELİK
9 AMP M 13 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 DİDEM PALALI 10:55 – 11:35 DİDEM PALALI
9 AMP M 14 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 ESMA ATEŞÇELİK 10:55 – 11:35 ESMA ATEŞÇELİK
9 AMP N 15 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 NİLAY BACAK 10:55 – 11:35 NİLAY BACAK
9 AMP N 16 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 GONCA KESER 10:55 – 11:35 GONCA KESER
9 ATP A 17 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 AYNUR YARDIMCI 10:55 – 11:35 AYNUR YARDIMCI
9 ATP A 18 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 AYŞE NUR SARIOVA 10:55 – 11:35 AYŞE NUR SARIOVA
9 ATP B 19 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 ALİ ŞAHİN 10:55 – 11:35 ALİ ŞAHİN
9 ATP B 20 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 FERİDE GÖKDENİZ 10:55 – 11:35 FERİDE GÖKDENİZ
9 ATP C 21 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 PELİN ATMACA BİLİK 10:55 – 11:35 PELİN ATMACA BİLİK
9 ATP C 22 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 ÇİĞDEM AKAN 10:55 – 11:35 ÇİĞDEM AKAN
9 ATP D 23 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 KENAN EKİCİ 10:55 – 11:35 KENAN EKİCİ
9 ATP D 24 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 ZENNUR ÇETİNKAYA 10:55 – 11:35 ZENNUR ÇETİNKAYA
9 ATP E 25 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 MEHMET ŞAHAN 10:55 – 11:35 MEHMET ŞAHAN
9 ATP E 26 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 SEDEF AKBAŞ 10:55 – 11:35 SEDEF AKBAŞ
9 ATP F 27 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 HEDİYE YAVUZ 10:55 – 11:35 HEDİYE YAVUZ
9 ATP F 28 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 HAVVA KANYILMAZ 10:55 – 11:35 HAVVA KANYILMAZ
9 ATP G 29 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 AHMET ÇELİKTAŞ 10:55 – 11:35 AHMET ÇELİKTAŞ
9 ATP G 30 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 FATMA ÇELİKBİLEK 10:55 – 11:35 FATMA ÇELİKBİLEK
9 ATP İ 31 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 ÖZKAY AKGÖL 10:55 – 11:35 ÖZKAY AKGÖL
9 ATP İ 32 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 HASAN TÜRKMEN 10:55 – 11:35 HASAN TÜRKMEN
9 ATP J 33 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 HASİBE ÖKSÜZ 10:55 – 11:35 HASİBE ÖKSÜZ
9 ATP J 34 NOLU DERSLİK 10:10 – 10:50 ŞERİFE ERTEN 10:55 – 11:35 ŞERİFE ERTEN
YEDEK ÖĞRETMENLER NURGÜL EŞKİL