TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve KOSGEB desteği ile düzenlenen KONELEX 2016 Konya 11. Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi ve Otomasyon Fuarı 28 Nisan – 01 Mayıs 2016 tarihleri arasında KONMAK, İSKON 2016 ve Konya Sac İşleme Teknolojileri Fuarları ile eş zamanlı olarak Konya Ticaret Odası - TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilmiştir.
Teknik Kolej öğrencileri yüzlerce markanın makine, malzeme, ekipman, donanım ve teknolojilerinin sergileneceği fuarı gezme imkanı buldu.
TEKNİK OKUL ÖĞRENCİLERİ KONYA MAKİNE FUARINDA
13 May 2016
teknik kolej gün fm'de
TEKNİK OKUL GÜN FM’E KONUK OLDU
18 May 2016
Show all
Okul Sporları 2015-2016 faaliyet programında yer alan bisiklet Gençler, Yıldızlar, Küçükler, Minikler müsabakaları tamamlandı.
8 Mayıs’ta Erkmen –ATSO yolu arasında yapılan müsabakalara 7 okuldan toplam 73 sporcu katıldı. 10 kategoride yapılan müsabakalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerini öğrenci velileri, okulun Beden Eğitimi öğretmenleri ve Bisiklet İl Temsilcisi Tevfik Raşitoğlu sundu. Genç A ve Genç B Erkeklerde Özel Rahmiye Palalı Koleji müsabakaları birincilikle tamamladı.

Okul Sporları 2015-2016 faaliyet programında yer alan bisiklet Gençler, Yıldızlar, Küçükler, Minikler müsabakaları tamamlandı.
8 Mayıs’ta Erkmen –ATSO yolu arasında yapılan müsabakalara 7 okuldan toplam 73 sporcu katıldı. 10 kategoride yapılan müsabakalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerini öğrenci velileri, okulun Beden Eğitimi öğretmenleri ve Bisiklet İl Temsilcisi Tevfik Raşitoğlu sundu. Genç A ve Genç B Erkeklerde Özel Rahmiye Palalı Okulu müsabakaları birincilikle tamamladı.
Afyon okullar arası bisiklet yarışmasında AOSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Okulu’NU 6 kişilik bir ekip ile temsil ettik” diyen beden eğitimi öğretmeni Ahmet Çeliktaş, “Yarış sonunda okulumuz adına iki grupta da birinci olduk. Ve il birinciliği kupasını kaldırdık. Bize destek veren kurucumuz Önder Artuk’a, okul müdürümüz İbrahim Çakal, beden eğitimi öğretmeni İshak Atcı hocamıza ve bizi iyi şekilde temsil eden öğrencilerimiz Alperen Emet, Muhammet Güven, Şükrü Çankır Alperen Ünal Bilal Sevilmiş ile Muharrem Karnıbüyük’e teşekkür ederim. Aldığımız bu birincilikleri tüm teknik Okulu ailesi armağan ediyoruz” dedi.