19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı 97. Yılı Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolej’inde coşkuyla kutlandı.
TEKNİK OKUL’DA 19 MAYIS KUTLAMASI
19 May 2016
teknik kolej güven hastanesi
TEKNİK OKULU ÖZEL GÜVEN HASTANESİNDE
29 May 2016
Show all
afyon teknik kolej deneme sınavı

Teknik Okulu olarak öğrencilerimizi 9. sınıftan 12. sınıfa kadar kesintisiz ve bütünlük arz eden bir çalışmayla 4 yıla yayılmış bir zaman diliminde üniversite sınavına hazırlayacağız.
Sınıf geçme mantığıyla 4 yılı geçiren ve lise son sınıfta YGS ve LYS yoğun ders çalışma programı ve 4 yıllık müfredatı yükleme metoduyla öğrencilerin son sınıfta çektikleri sıkıntıları göz önünde bulundurup en başından işi sıkı tutuyoruz. Okulu öğrencilerimizin istediği üniversitelerde okumasını sağlamaya çalışmaktayız. Öğrenciler 9. ve 10. sınıfta öğrenilen bir konunun YGS – LYS’de ne derece önemli olduğunun, kaç soru çıktığının ve bu konuyu öğrenmekle kalmayıp YGS – LYS’ye 4 yıl önceden yatırım yaptığının artık farkında olacak. Böylece bizim öğrencilerimiz son sınıfta sadece üst düzey soru çözme ve test teknikleri seviyesinde çalışmalar yaparak gerçek hedeflerine rahatlıkla ve keyifle yürüyebileceklerdir.