WhatsApp Image 2020-08-26 at 12.04.11
30 Ağustos Zafer Bayramamız Kutlu Olsun
30 Ağustos 2020
Show all
11

Uzaktan Eğitim 9.sınıftan 10.sınıfa geçen öğrencilerin Ders Programını İndirmek İçin Tıklayınız

Uzaktan Eğitim 10.sınıftan 11.sınıfa geçen öğrencilerin Ders Programını İndirmek İçin Tıklayınız 

ÖZEL AOSB RAHMİYE SARE PALALI
MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
10 SINIFTAN 11 SINIFA GEÇEN  ÖĞRENCİLERİN 31 AĞUSTOS-21 EYLÜL TELAFFİ PROĞRAMI ZOOM PROĞRAM
SINIFLAR 2 1 1 1 2 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 2 1 1
GÜNLER Türk Dili ve Edebiyatı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Tarih – TC İnkilap Tarihi Coğrafya Matematik Fizik Kimya Biyolojii İngilizce Temel Endüstriyel Uygulamalar Elektrik – Elektronik ve Ölçme * Elektrik – Elektronik Esasları Elektrik – Elektronik Teknik Resim Maddede Temel Değişimler ve Ölçümler Gıda Mikrobiyolojisi* Gıda Kimyası Labaratuvar Tekniği Temel İmalat İşlemleri * Temel Mekanik Bilgisayar Destekli Çizim Teknik Resim Araç  Teknolojisi Otomotiv Teknik Resim Araç Hidronik Pnömatik
Pazartesi SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN
10 AMP A ELEKTRİK 11:00 İ.TURHAN 12:00 H.TÜRKMEN 14:00 M.ŞAHAN 15:00 E.ATEŞÇELİK
10 AMP B ELEKTRİK İ.TURHAN H.TÜRKMEN M.ŞAHAN E.ATEŞÇELİK
10 ATP A ELEKTRİK İ.TURHAN H.TÜRKMEN M.ŞAHAN E.ATEŞÇELİK
10 ATP B ELEKTRİK İ.TURHAN H.TÜRKMEN M.ŞAHAN E.ATEŞÇELİK
10 AMP D MEKATRONİK 11:00 G.BAŞARAN 13:00 F.GÖKDENİZ 14:00 A.LİMAN
10 AMP E MEKATRONİK G.BAŞARAN F.GÖKDENİZ A.LİMAN
10 ATP D MEKATRONİK G.BAŞARAN F.GÖKDENİZ A.LİMAN
10 ATP E MEKATRONİK G.BAŞARAN F.GÖKDENİZ A.LİMAN
10 AMP İ MAKİNE 12:00 Ş.DAĞCI 13:00 A.YARDIMCI 14:00 M.UZUN
10 AMP J MAKİNE Ş.DAĞCI A.YARDIMCI M.UZUN
10 ATP İ MAKİNE Ş.DAĞCI A.YARDIMCI M.UZUN
10 AMP M MOTOR Ş.DAĞCI A.YARDIMCI 14:00 A.K.YILDIRIM
10 AMP N MOTOR Ş.DAĞCI A.YARDIMCI
10 AMP F GIDA 12:00 İ.TURHAN 13:00 M.YAKICI 14:00 K.BAYAR
10 AMP G GIDA İ.TURHAN M.YAKICI K.BAYAR
10 ATP F GIDA İ.TURHAN M.YAKICI K.BAYAR
SALI SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN
10 AMP A ELEKTRİK 14:00 Ç.AKAN 11:00 M.YAKICI 12:00 F.GÖKDENİZ 13:00 H.YAVUZ
10 AMP B ELEKTRİK Ç.AKAN M.YAKICI F.GÖKDENİZ H.YAVUZ
10 ATP A ELEKTRİK Ç.AKAN M.YAKICI F.GÖKDENİZ H.YAVUZ
10 ATP B ELEKTRİK Ç.AKAN M.YAKICI F.GÖKDENİZ H.YAVUZ
10 AMP D MEKATRONİK 10:00 H.ÖKSÜZ 11:00 M.ŞAHAN 13:00 H.KANYILMAZ 14:00 T.ÖZTÜRK
10 AMP E MEKATRONİK H.ÖKSÜZ M.ŞAHAN H.KANYILMAZ T.ÖZTÜRK
10 ATP D MEKATRONİK H.ÖKSÜZ M.ŞAHAN H.KANYILMAZ T.ÖZTÜRK
10 ATP E MEKATRONİK H.ÖKSÜZ M.ŞAHAN H.KANYILMAZ T.ÖZTÜRK
10 AMP İ MAKİNE 11:00 M.YAKICI 12:00 M.UZUN
10 AMP J MAKİNE M.YAKICI M.UZUN
10 ATP İ MAKİNE M.YAKICI M.UZUN
10 AMP M MOTOR M.YAKICI 12:00 A.K.YILDIRIM
10 AMP N MOTOR M.YAKICI A.K.YILDIRIM
10 AMP F GIDA 11:00 A.YARDIMCI 12.00 N.EŞKİL
10 AMP G GIDA A.YARDIMCI N.EŞKİL
10 ATP F GIDA A.YARDIMCI N.EŞKİL
ÇARŞAMBA SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN
10 AMP A ELEKTRİK 11:00 İ.TURHAN 12:00 M.KUTLU 13:00 M.YILMAZ
10 AMP B ELEKTRİK İ.TURHAN M.KUTLU M.YILMAZ
10 ATP A ELEKTRİK İ.TURHAN M.KUTLU M.YILMAZ
10 ATP B ELEKTRİK İ.TURHAN M.KUTLU M.YILMAZ
10 AMP D MEKATRONİK 11:00 G.BAŞARAN 14:00 Z.ÇETİNKAYA 15:00 M.YAKICI 16:00 A.YARDIMCI
10 AMP E MEKATRONİK G.BAŞARAN Z.ÇETİNKAYA M.YAKICI A.YARDIMCI
10 ATP D MEKATRONİK G.BAŞARAN Z.ÇETİNKAYA M.YAKICI A.YARDIMCI
10 ATP E MEKATRONİK G.BAŞARAN Z.ÇETİNKAYA M.YAKICI A.YARDIMCI
10 AMP İ MAKİNE 12:000 Ş.DAĞCI 13:00 H.TÜRKMEN 14:00 M.ŞAHAN 15:00 E.ATEŞÇELİK 16:00 H.YAVUZ
10 AMP J MAKİNE Ş.DAĞCI H.TÜRKMEN M.ŞAHAN E.ATEŞÇELİK H.YAVUZ
10 ATP İ MAKİNE Ş.DAĞCI H.TÜRKMEN M.ŞAHAN E.ATEŞÇELİK H.YAVUZ
10 AMP M MOTOR Ş.DAĞCI 13.00 H.ÖKSÜZ M.ŞAHAN E.ATEŞÇELİK H.YAVUZ
10 AMP N MOTOR Ş.DAĞCI H.ÖKSÜZ M.ŞAHAN E.ATEŞÇELİK H.YAVUZ
10 AMP F GIDA 12.00 İ.TURHAN 11:00 F.GÖKDENİZ 12:00 Z.ÇAVDAR
10 AMP G GIDA İ.TURHAN F.GÖKDENİZ Z.ÇAVDAR
10 ATP F GIDA İ.TURHAN F.GÖKDENİZ Z.ÇAVDAR
PERŞEMBE SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN
10 AMP A ELEKTRİK 11:00 M.YAKICI 12:00 M.YIKMAN
10 AMP B ELEKTRİK M.YAKICI M.YIKMAN
10 ATP A ELEKTRİK M.YAKICI M.YIKMAN
10 ATP B ELEKTRİK M.YAKICI M.YIKMAN
10 AMP D MEKATRONİK
10 AMP E MEKATRONİK
10 ATP D MEKATRONİK
10 ATP E MEKATRONİK
10 AMP İ MAKİNE 12:00 K.EKİCİ 11:00 M.YAKICI 12:00 Ö.ÖZKAN 13:00 Ö.ÖKSÜZ
10 AMP J MAKİNE K.EKİCİ M.YAKICI Ö.ÖZKAN Ö.ÖKSÜZ
10 ATP İ MAKİNE K.EKİCİ M.YAKICI Ö.ÖZKAN Ö.ÖKSÜZ
10 AMP M MOTOR K.EKİCİ M.YAKICI 12:00 A.K.YILDIRIM
10 AMP N MOTOR K.EKİCİ M.YAKICI A.K.YILDIRIM
10 AMP F GIDA 10:00 H.ÖKSÜZ 12:00 M.ŞAHAN 11:00 E.ATEŞÇELİK
10 AMP G GIDA H.ÖKSÜZ M.ŞAHAN E.ATEŞÇELİK
10 ATP F GIDA H.ÖKSÜZ M.ŞAHAN E.ATEŞÇELİK
CUMA SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN SAAT ÖĞRETMEN
10 AMP A ELEKTRİK 10:00 A.YARDIMCI 11:00 M.YIKMAN
10 AMP B ELEKTRİK A.YARDIMCI M.YIKMAN
10 ATP A ELEKTRİK A.YARDIMCI M.YIKMAN
10 ATP B ELEKTRİK A.YARDIMCI M.YIKMAN
10 AMP D MEKATRONİK 10:00 M.YAKICI 11:00 E.ATEŞÇELİK
10 AMP E MEKATRONİK M.YAKICI E.ATEŞÇELİK
10 ATP D MEKATRONİK M.YAKICI E.ATEŞÇELİK
10 ATP E MEKATRONİK M.YAKICI E.ATEŞÇELİK
10 AMP İ MAKİNE 10:00 F.GÖKDENİZ 11:00 M.ÇINAR
10 AMP J MAKİNE F.GÖKDENİZ M.ÇINAR
10 ATP İ MAKİNE F.GÖKDENİZ M.ÇINAR
10 AMP M MOTOR F.GÖKDENİZ 11:00 A.K.YILDIRIM
10 AMP N MOTOR F.GÖKDENİZ A.K.YILDIRIM
10 AMP F GIDA 10:00 Z.ÇETİNKAYA 13:00 M.YAKICI 14:00 H.YAVUZ 15.00 E.SOYTÜRK
10 AMP G GIDA Z.ÇETİNKAYA M.YAKICI H.YAVUZ E.SOYTÜRK
10 ATP F GIDA Z.ÇETİNKAYA M.YAKICI H.YAVUZ E.SOYTÜRK
İshak ATCI İbrahim ÇAKAL
Müdür Yardımcısı OKUL MÜDÜRÜ
ÖZEL AOSB RAHMİYE SARE PALALI
MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
9 SINIFTAN 10 SINIFA GEÇEN  ÖĞRENCİLERİN 31 AĞUSTOS-21 EYLÜL TELAFFİ PROĞRAMI ZOOM PROĞRAM
2 1 1 1 1 1 2 1 1 1
Pazartesi MAT. SAAT FİZİK SAAT KİMYA SAAT BİYOLOJİ SAAT TARİH SAAT COĞRAFYA SAAT TÜRKÇE SAAT İNGİLİZCE SAAT DİN.KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ SAAT ELK-MEK-MAK-MOT- GID. SAAT
9-1 GRUP MERVE
YAKICI
10.00 Mehmet
ŞAHAN
12:00 İ.TURHAN 13:00 Hasan
TÜRKMEN
14:00
9-2 GRUP MERVE
YAKICI
11.00 G.BAŞARAN 13:00 Hasibe
ÖKSÜZ
14:00
9-3 GRUP MERVE
YAKICI
12.00 Ş.DAĞCI 13:00 Hasan
TÜRKMEN
15:00
Salı
9-1 GRUP Esma
ATEŞÇELİK
12:00
9-2 GRUP Esma
ATEŞÇELİK
13:00
9-3 GRUP Esma
ATEŞÇELİK
14:00
Çarşamba
9-1 GRUP MERVE
YAKICI
10.00 Çiğdem
AKAN
13:00
9-2 GRUP Kenan
EKİCİ
13:00
9-3 GRUP Zennur
ÇETİNKAYA
11:00
Perşembe
9-1 GRUP Aynur
YARDIMCI
12:00 İ.TURHAN 14:00
9-2 GRUP MERVE
YAKICI
10.00 Aynur
YARDIMCI
13:00 Mehmet
ŞAHAN
15:00 G.BAŞARAN 14:00
9-3 GRUP Aynur
YARDIMCI
14:00 Ş.DAĞCI 14:00
Cuma
9-1 GRUP Feride
GÖKDENİZ
13:00 H.KANYILMAZ 11:00
9-2 GRUP Feride
GÖKDENİZ
14:00 H.YAVUZ 11:00
9-3 GRUP MERVE
YAKICI
16.00 Feride
GÖKDENİZ
15:00 Mehmet
ŞAHAN
11:00 H.YAVUZ 12:00
*9-1 GURUP(A-B-C-D-E-F) SINIFLARINDA OKUYAN  9 SINIFTAN 10 SINIFA GEÇEN ÖĞRENCİLER
*9-2 GURUP(G-H-İ-J-K-L) SINIFLARINDA OKUYAN  9 SINIFTAN 10 SINIFA GEÇEN ÖĞRENCİLER
*9-3 GURUP(M-N-P-R-S) SINIFLARINDA OKUYAN  9 SINIFTAN 10 SINIFA GEÇEN ÖĞRENCİLER
*9 SINIF SORUMLU MÜDÜR  YARDIMCISINDAN(Samet SÖNMEZ) DEN VE MUSTAFA YIKMAN  ÖĞRETMENİMİZDEN LİNKLER KONUSUNDA YARDIM ALACAKLARDIR.
İshak ATCI İbrahim ÇAKAL
Müdür Yardımcısı OKUL MÜDÜRÜ